Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plemena

Existuje mnoho druhů křečků a ne každý je tak vhodný. Druhy křečků: Křeček zlatý, zlatý skvrnitý,zlatý albino, zlatý béžově zbarvený, medvědí, zlatý dlouhosrstý, čínský páskovaný, džungarský a syrský. Nejlepší podle mě je křeček zlatý nebo syrský.

Křeček džungarský


Obrazek

velikost asi 9 cm. Hnědošedý obličej, těloa uši až černé, středem se mu zas táhne tmavý pruh, bříško anožičky má bílé. Mírumilovný vůči svým soukmenovcům. Křeček džungarský obývá stepi a tundry jižní a střední Sibiře. Neupadá do zimního spánku, takže jeho bílé zimní zbarvení je pro něj ochranou před nepřáteli.

Křeček zlatý


Obrazek

velikost asi 15 cm, zlatě zbarvený, na bříšku bílý. Robustní, vitální. Zvláště samičky Jsou agresivní vůči svým soukmenovcům. Křeček zlatý žije v pouštích a polopouštích Malé Asie. Obývá oblasti se suchým a teplým suptropickým klimatem, takže v našem podnebí dlouho nepřežije.

Křeček medvědí


Obrazek

jak krátkosrstý, tak dlouhosrstý, má hedvábně hebkou srst podobnou plyši. Je menší než divoce zbarvený křeček zlatý. Snadno si získáš jeho důvěru.
Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jojo

(lokiju, 11. 2. 2007 18:44)

je to dobry

křeček zlatý píše...

(křečíci, 9. 2. 2007 18:14)

ja umim psat jsem nalezen jedna mlaďocha mě našla a ZAČALA MĚ CHYTAT BYL JSEM U TAKOVÉHO KŘOVÍ... BYL TAM I MUJ VYHUBLEJ KAMARAD , BYL ČERNEJ.... A TAK JSEM ZVĚDAV KAM MĚ DÁ...
to je příběh opravdoví

moje křečci medvědí

(petra musilová, 2. 2. 2007 14:31)

Ahoj já jsem měla jednoho křečka medvědího a můj brácha Ondra Musil taky.Můj křeček se jmenoval Toníček a Ondry křeček se jmenoval Karlík.Toníček byl šedý a měl růžový čumáček.Karlík byl černý a měl pod krkem bílou čárku,měl taky růžový čumáček.Dala nám je moje dobrá kamarádka Kristýnka Straková.Ale pak umřeli,nejdřív Karlík a pak Toníček.ahoj Petra M.

moje křečci medvědí

(petra musilová, 2. 2. 2007 14:19)

ljukhllg

(fota, 29. 1. 2007 11:52)

fota prosímmmmmmmmmm!!!!!!!!!!

Přesně tak!!!!!!!

(Majda, 5. 1. 2007 21:05)

S těmi fotkami souhlasím!

fota prosím!

(terka, 30. 12. 2006 21:34)

Nemohli byste sem dát nějaké fotky křečka medvědího?????????PROSíM VáS MOC!!!!!!!!!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6